- متقاضیان ثبت نام در کنفرانس می توانند پس از عضویت در سایت و ورود به سامانه، با انتخاب منوی "هزینه های ثبت نام" و با توجه به نوع عضویت خود، نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند.


 - هزینه ثبت‌نام شامل امکان ارسال 2 مقاله به کنفرانس، کلیه مدارک کنفرانس، هدیه کنفرانس و پذیرایی میان‌وعده و ناهار است.


- چنانچه فرد شرکت‌کننده بیش از دو مقاله دارد، لازم است به ازای مقاله مازاد اول مبلغ 100000 تومان و مقاله مازاد دوم  مبلغ 50000 تومان پرداخت نماید.


- پذیرش نهایی مقالات مشروط به ثبت نام مالی است که توسط یکی از نویسندگان مقاله انجام خواهد پذیرفت. اسکن یا تصویر فیش واریزی باید به صورت فایل jpg یا pdf با حداکثر حجم 200 کیلوبایت در سایت بارگذاری شود. بر روی فیش واریزی کد مقاله قید شود.


- تصویر یا اسکن کارت دانشجویی دارای اعتبار به همراه فیش واریزی برای دانشجویان الزامی است.


- چنانچه دیگر نویسندگان مقاله نیز تمایل به شرکت در کنفرانس داشته باشند، بایستی به عنوان شرکت کننده آزاد و به صورت جداگانه ثبت‌نام مالی انجام دهند و اسکن یا تصویر فیش واریزی را به صورت فایل jpg یا pdf با حداکثر حجم 200 کیلوبایت در سایت بارگذاری نمایند.


- افرادی که بدون ارسال مقاله تمایل به شرکت در کنفرانس دارند، بایستی به عنوان شرکت کننده آزاد ثبت‌نام مالی انجام داده و اسکن یا تصویر فیش واریزی را به صورت فایل jpg یا pdf با حداکثر حجم 200 کیلوبایت در سایت بارگذاری نمایند.


- به همراه داشتن اصل فیش واریزی در روز برگزاری کنفرانس الزامی است.


- پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، هیچگونه تغییری در محتوی مقالات امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

- اطلاعات حساب برای واریز وجه ثبت‌نام (قابل واریز در شعب بانک ملت سراسر کشور):

شماره حساب

5878638770

صاحب حساب

سایر منابع دانشگاه بجنورد

بانک

ملت

شماره شبا

IR340120020000005878638770